czwartek, 11 sierpnia 2011

Anna i Siergiej Litwinowie WYCIECZKA NA TAMTEN ŚWIATPrzychodzi dzień, gdy nie dla nas już wakacje z duchami czy podróże za jeden uśmiech, które to zapewniały nam dodatkową porcję letnich przygód – cóż z tego, że na papierze – w wieku nieco (sic!) młodszym. A jednak choć kolejnych lat w metryce przybywa nieubłaganie, to ochoty na liczony w miesiącach urlop czy nadprogramową dawkę atrakcji nie ubywa już wcale. Anna i Siergiej Litwinowie proponują nam w tych ciężkich chwilach ofertę specjalną: „Wycieczkę na tamten świat”. Program obejmuje: grono nowych znajomych, survival po bezdrożach Rosji, niezapomnianą niespodziankę na pokładzie samolotu, nieprawdopodobne zwroty akcji oraz skutecznie motywujących do dziarskiego „zwiedzania” gangsterów, siedzących nam wytrwale na ogonie. Bon voyage!

Pełny tekst na blogu ZACZYTANA - zapraszam :)

2 komentarze:

  1. Moją uwagę przyciągnęła okładka, po czym przeczytałam recenzję i teraz mam chętkę na tę powieść :) Zapowiada sie ciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Agnesjo,
    To bardzo przyjemna lektura, akuratna na wakacyjną porę :) A do tego to początek serii, więc bohaterów - jeśli się ich polubi - będzie można spotkać jeszcze wiele razy.

    OdpowiedzUsuń